Być może w głównych losowaniach FIP Platinum Sardegna będzie trzech Francuzów! Rzeczywiście, Benjamin Tison i Hiszpan Aitor Garcia będą dziś wieczorem grać o miejsce w tabeli zdjęcie i dlatego mogła dołączyć do Alix Collombon i Léi Godallier, które stanowią czwartą pozycję wśród pań!

Przeciwny drugiej rundzie previas łamiące serce Dylana Guicharda i Daniele Cattaneo, Borja Yribarren i Jaime Menendez, para francusko-hiszpańska zaprezentowała się solidnie, wygrywając w dwóch setach: 6/0, 7/5.

Sukces, który otwiera jej drzwi do ostatniej rundy kwalifikacji, gdzie znajdzie trzecią rozstawioną Ortegę/Marti, która ledwo uniknęła pułapki Montiel/Cordoba (3/6 4/4 6/6).

Benjamin i Aitor z pewnością będą mieli dzisiaj do rozegrania mecz przeciwko tej hiszpańskiej parze. Czy uda im się zakwalifikować do stołu finałowego turnieju FIP Platinum Sardegna? Odpowiedź wieczorem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !