pierwszy Platyna FIP historii zaczyna się dzisiaj w Veneto, Veneto Padel Klub. Odkryj stoły.

W tym turnieju, który rozda 60 000 € w nagrodach pieniężnych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, kilka bardzo fajnych par wybrało się w podróż. Wśród panów liderami są Belluati/Silingo, Lijo/Ruiz, Moyano/Sanz czy Arroyo/Rubio. Wśród pań znajdziemy wielkie zwyciężczynie WPT Bajo Aragon Challenger, Veronicę Virsedę i Barbarę Las Heras, ale także Lucię Martinez i Esther Carnicero, Nurię Rodriguez i Teresę Navarro, a także Lorenę Rufo i Jimenę Velasco.

Do Veneto pojechało pięć tricolorów, ale tylko jeden z nich ma prawo do głównego remisu, to Jérémy Scatena, który wraz z Rogerem Aromi spróbuje w najbliższą środę stworzyć wyczyn z Edu Alonso (47) i Juanlu Esbri (62) .

Pozostałe tricolory startują w kwalifikacjach. Dorian De Meyer i Thomas Vanbauce zmierzą się dziś w pierwszej rundzie z Chilijczykami Sebastianem Muñozem Camposem i Ignacio Andres Lehyt Sances, a Johan Bergeron i Thomas Leygue, rozstawieni 2 w poprzednich rundach, zmierzą się jutro z Włochami Arco Mismetti i Thomasem Saiani.

Znajdź wszystkie tabele poniżej:

Mężczyźni przy stole finałowym

Tabela previas mężczyzn

Finałowy stół pań

Tabela previa panie

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !