Równolegle z UPT A Coruña Open i P1500 w Bordeaux, w ten weekend śledziliśmy przygody Dylana Guicharda i Thomasa Leygue'a podczas promocji FIP w Castellon.

Francuska para, rozstawiona z numerem 1 w zawodach, przegrała w półfinale z weteranem Matiasem Nicolettim i jego partnerem Adrianem Rodriguezem (TS3).

Trójkolorowy duet, który musiał walka w ósemce iw kwarcie po raz kolejny zmuszony był rozegrać mecz w trzech setach, ale tym razem nie przewrócił się na bok.

Jednak Dylan i Thomas wygrali pierwszego seta, ale para włosko-hiszpańska była w stanie wrócić i wygrać, osiągając ładny zmontowane. Końcowy wynik 4/6 7/5 6/2 dla trzeciego rozstawionego, który następnie przegrał w finale z młodym duetem Gamondi / Dehnike, również w trzech setach: 3/6 3/3 6/6.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !