W UE nie ma już przedstawicieli Francji Promocja FIP La Cala wraz z eliminacją pary francusko-włoskiej Kamila Sireixa / Franceski Ligotti w ćwierćfinale. Camille Sireix była ostatni francuski zawodnik w wyścigu.

Podczas drugiego spotkania tego dnia pomiędzy Camille Sireix i jej partnerem tak naprawdę nie doszło do meczu Franceski Ligotti. Rozstawiony z numerem 7 uderzył w ścianę w ćwierćfinale przeciwko rozstawionemu z numerem 2, Ares Llobera Irun (113) i Maite Cano Pou (113).

Wreszcie porażka w 2 setach Camille i Franceski, 6 / 1 6 / 3.

PROMOCJA CAMILLE SIREIX Ćwierćfinału LA CALA FIP

Wśród mężczyzn nie było zawodnika z Francji. Z drugiej strony znaleźliśmy parę Javi Rico et Juana Lu Esbriego, nowe stowarzyszenie na sezon 2024. W swoim pierwszym turnieju w tym roku, ziarno numer 1 bez problemu dotarli do ćwierćfinału. Spotkanie zostanie rozegrane Wieczorem.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.