Nie zatrzymujemy się Julian Seurin et Manu Vivesa w Australii. Obaj Francuzi łączą a 9e zwycięstwo rangi i 2e kolejny finał !

Kto zatrzyma maszynę Juliena Seurina i Manu Vivesa w Melbourne bardziej niż kiedykolwiek głównymi faworytami turnieju ? W każdym przypadku, Łukasza Morlanda (954) i Matthew Thomas (733) nie powiodły się. Obaj Australijczycy ucierpieli na skutek trójkolorowego prawa, wyjeżdżając na rowerach, 6 / 0 6 / 0 w ćwierćfinale.

Później w ciągu dnia, to Hiszpanie Pedro Izquierdo Cuerdę et Ignacio Ybañez Cuerda, bez klasyfikacji FIP, który próbował podważyć mechanizm Vivesa i Seurina. Na próżno, ponieważ w półfinale przegrali 6/4 6/2.

Dla Manu Vivesa i Juliena Seurina jest to drugi finał z rzędu tytuł w FIP Rise Australian Open. Aby spróbować sobowtóra, zmierzą się ze starymi znajomymi: Sergiego Guimeta Bigasa (480) i Nicolai Maniucov Maniucova (210). Obie pary spotkały się już w zeszłym tygodniu w finale. Zwycięstwo Francuzów w dwóch rundach.

Manu Vives i Julien Seurin są w siódmym niebie – wciąż bez setów straconych w Australii – i zamierzamy kontynuować tę dynamikę.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.