Na australijskiej ziemi Julien Seurin i Manu Vives są w siódmym niebie. I nie bez powodu łączą razem 7e z rzędu zwycięstwo na FIP Tour w Australii.

Francuzi nie robią koronek w Melbourne i kontynuować dobrą passę. Tym razem faworyci turnieju wyeliminowali miejscowych w dwóch krótkich setach Damien Hall (1726) i Roberta Gaylarda (1259) 6 / 0 6 / 3.

Nadal nie ma przegranych setów dla Manu i Juliena w Australii.

W ćwierćfinale para Seurin/Vives po raz kolejny zmierzy się z australijską parą: Łukasza Morlanda (954) i Matthew Thomas (733).

Dla legendy tenisa Patryk Rafter, na tym przygoda się kończy. Po jego świetnym występie w pierwszej rundzie przeciwko piątemu rozstawionemu, Tomita/Igarashi, Rafter i jego partner Thomas przegrali w trzech setach ze swoimi rodakami Djurovik/Hamilton : 6/4 3/6 6/3.

Australijska przygoda dobiegła końca dla ambasadora założyciela Padel Australia. Były numer 1 świata w tenisie zaznaczy te dwa turnieje FIP swoją obecnością i determinacją.

Być może będziemy mieli okazję zobaczyć go na innych turniejach, gdzie indziej niż w Australii!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.