Drugi tytuł z rzędu dla Manu Vivesa i Juliena Seurina w Australii. Francuzi wygrywają FIP Promotion Melbourne w trzech setach przeciwko Hiszpanom Sergiego Guimeta Bigasa (480) i Nicolai Maniucov Maniucova (210): 4/6 6/4 6/3.

Dla Francuzów nie będzie to łatwy mecz. Już w zeszłym tygodniu w finale FIP Rise Australian Open, Manu Vives wyznał, że mecz był bliskomimo zwycięstwa w dwóch setach. „Spotkanie równie dobrze mogło zakończyć się na ich korzyść– oznajmił na zakończenie finału.

W tym tygodniu Hiszpanie udowodnili, że słowa Manu były słuszne odkąd przeszli do pierwszej rundy. Małe trzęsienie ziemi w Australii od czasu pary Vives/Seurin nie stracił seta od 9 meczów!

Mimo wszystko Julien i Manu zdołali zachować koncentrację podczas meczu. Podbili wynik i wrócili do jednego seta.

Ostatecznie ten mecz zostanie tylko rozegrany kilka szczegółów i kluczowych momentów. Po raz kolejny będą działać na korzyść Francuzów. Manu Vives i Julien Seurin doskonale rozpoczynają sezon i gromadź punkty, 35 / 35.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.