Nowy tydzień zawodów i nowy Wzrost FIP. Tym razem, pięciu francuskich zawodników pojedzie do Kair, Egipt.

Nie ma potrzeby umieszczania skrzynki kwalifikacyjnej dla przedstawicieli Francji obecnych w Kairze. Wszystkich pięciu graczy bezpośrednio zakwalifikuje się do losowania głównego. Co więcej, to para francuska zostanie rozstawiona z numerem 1 w tym turnieju, a będą nimi: Johan Bergeron et Maxime Moreau ! Ten ostatni dotarł do ćwierćfinału, w zeszłym tygodniu w Londynie.

Znajdziemy również Harolda Bernardai jego meksykański partner Jose Angel Montoya, który utworzy grupę 13. para tego wzrostu FIP.

Wreszcie nowy, w 100% francuski tandem w składzie Maxime Forcen i Dorian DeMeyer, wskazując na 15-te miejsce turnieju.

Dzisiejszy dzień skupi się na previach, dlatego na zobaczenie będziemy musieli poczekać trochę dłużej francuskie w pracy.

Johan Bergeron i Maxime Moreau rozegrają swoją pierwszą rundę przeciwko parze z kwalifikacji, natomiast Forcin/De Meyer zmierzą się lokalna para : Omar Maklouf (537) i Ahmed Alaa Marzouk (443).

Ze swojej strony Harold Bernard i Jose Angel Montoya nie odziedziczyliłatwa przejażdżka ponieważ od razu zmierzą się z czwartym rozstawionym, Javierem Rodriguezem Marquezem (4) i Diego Arredondo Garcią (150).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.