Ciężkie dni na FIP Rise Antalya w Turcji, ponieważ gracze musieli radzić sobie z przemoczonym torem po nocnych ulewach.

A to oczywiście zawsze okazuje się niebezpieczne.

Thomas Leygue i Ferran Insa dotarli do półfinału po pokonaniu holenderskiej pary Bond/Lootsma w 2 setach 6/2 6/2. Para francusko-hiszpańska zmierzy się w półfinale z ósmym rozstawionym Aliagą / Alvarezem, który przejął kontrolę nad Marcosem / Chamero, ts8 wydarzenia.

W dolnej części tabeli wszyscy z niecierpliwością czekali na starcie Geens/Inzerillo ze Scateną/Deloyer. Ale ten długo oczekiwany szok ostatecznie tak naprawdę nie nastąpi zgodnie z planem na papierze. Rzeczywiście, Geens i Inzerillo wygrali w dwóch setach: 6/4 6/2. Ci ostatni doskonale rozpoczęli spotkanie i potrafili dostosować się do szczególnie mokrego toru, szczególnie po jednej stronie.

inzerilllo geens Türkiye fip wzrost

„Warunki nie były idealne, ale były takie same dla wszystkich” – powiedział Francuz Jérôme Inzerillo. Myślę, że wynik mógł być bliższy, a wiele break pointów przemawiało na naszą korzyść. Rozpoznajemy sytuację z Clémentem. Jutro gramy z czwartym rozstawionym Icardo/Rodriguezem.”

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.