Pierwszy turniej w tym roku i już pierwszy finał dla pary francuskiej Manuela Vivesa i Juliena Seurina w turnieju FIP Rise Australian Open.

Rozstawiony z numerem 1 nie marnuje czasu w tym turnieju. Od ćwierćfinału Vives i Seurin zmiażdżyli konkurencję zwycięstwa w dwóch rundach.

W kwartach gra się przeciwko miejscowym Taylora Smitha (954) i Ross Taylor (564), że zwyciężyli trójkolorowi. Doskonałe zwycięstwo, Stawką jest 6/0 6/4 i miejsce w półfinale.

Później w ciągu dnia jest przeciw Andrzej Melisi (564) i Timothy Brown (447), rozstawiony z numerem 3 i fani niejakiego Pat’ Raftera, które narzucili sobie Julien Seurin i Manuel Vives. 6/2 7/5 i miejsce w finale na swój pierwszy turniej w sezonie 2024.

W najbliższą niedzielę Manu i Julien pojawią się na stokach spróbować zdobyć tytuł. Będą przeciwnikiem hiszpańskiej pary Sergiego Guimeta Bigasa (480) i Nicolai Maniucov Maniucova (210), rozstawiony 2.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.