Julien Seurin i Manu Vives nie drżą w Sydney! Francuzi, którzy tworzą pierwsze nasienie FIP Rise Australian Open, pierwszy międzynarodowy turniej padel sezonu, po raz kolejny odniósł łatwe zwycięstwo.

W przeciwieństwie do lokalnej pary Stratton / Bougie, która dzień wcześniej zdominowała francusko-brytyjską parę Duarte / Quarry, francuscy gracze nie wdawali się w szczegóły. Po całkowicie kontrolowanym meczu zwyciężyli 6/1 6/1 i zakwalifikowali się do ćwierćfinału.

W najbliższy piątek Seurin i Vives będą próbowali potwierdzić swój bilet na ostatnie cztery walki przeciwko innemu australijskiemu duetowi Smith / Taylor (TS6).

Druga francuska para, która nadal rywalizowała w ósmym wyścigu, Cascegna / Morance, przegrała z tym samym Smithem i Taylorem. Czy Julienowi i Manu uda się ponownie pomścić Francuzów?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !