Le ostatni międzynarodowy turniej w 2023 roku we Francji odbędzie się w tym tygodniu w Bourg-en-Bresse. Odkryj listę zarejestrowanych.

Na FIP Rise w Bourg-en-Bresse będzie mnóstwo ludzi, z nie mniej niż 12 członkami Top 100 i wszystkimi najlepszymi francuskimi graczami: Benjamin Tison, Thomas Leygue, Max Moreau, Johan Bergeron, Bastien Blanqué , Dylan Guichard, Jérôme Inzerillo, Adrien Maigret… To proste, wśród zawodników, którzy nosili niebieską koszulkę w ostatnich latach, brakuje tylko Jérémy’ego Scateny!

Jeśli czwarte i siódme miejsce to pary francusko-hiszpańskie, na pierwszy rzut oka faworyci nie są Francuzami. Rzeczywiście, trzy najwyżej notowane pary to Goenaga / Martinez, Suescun / Mena i Mouriño / Huete. Czy zwycięzcy turnieju znajdą się wśród tych trzech duetów, czy też zobaczymy, jak outsiderzy zaskoczą wszystkich w Ain?

Jak widać na liście zarejestrowanych, w Bourg-en-Bresse będzie obecnych nie mniej niż 26 „Francuzów”, którzy zapowiadają się na prawdziwe świętowanie padel !

Plakat FIP ​​Rise Bourg en Bresse

Nie masz jeszcze biletów na zawody? Do zobaczenia poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !