Czas na ćwiartki Powstanie FIP w Bourg-en-Bresse, z ponownie kilku przedstawicieli Francji którzy będą walczyć o miejsce w ostatniej czwórce.

Tricolores są na imprezie w Bourg-en-Bresse! W rzeczywistości będzie nas nie mniej niż cztery Francuzi w ćwiartkach. Pierwsze, które znajdziemy na torze to Bastiena Blanque'a i Dylana Guicharda, zwycięzcy pary hiszpańskiej Carlos Perez Cabeza / Borja Yribarren Abecia (TS8). W następnym meczu zmierzą się z Hiszpanem Belar Vera Lopez (126) i Argentyńczyk Tomasz Luco (319). Jeśli będą pierwszymi Francuzami, którzy wejdą na tor, będą musieli jeszcze poczekać na trzecią rotację tego dnia, nie wcześniej niż o 16:XNUMX.

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że w półfinale FIP Rise w Bourg-en-Bresse nieuchronnie znajdzie się Francuz. Rzeczywiście, ostatnie spotkanie tego dnia będzie przeciwne Clément Geens i Jérôme Inzerillo à Benjamin Tison i Aitor Garcia (TS4). Zatem niezależnie od tego, która drużyna wygra ten mecz, w finałowej czwórce znajdzie się reprezentant Francji!

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy zostanie rozegrany o godzinie 12:XNUMX., wraz ze zwrotem rozstawienia 1 Goenaga/Martinez. Wszystkie spotkania będzie można śledzić w całości i na żywo Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.