Śledź na żywo drugi dzień kwalifikacji o godz Powstanie FIP w Bourg-en-Bresse. Początek działań wojennych o godzinie 14:00 z czterema Francuzami, którzy postawią stopę na 20x10 w Ain.

Zwycięscy wczoraj w pierwszej rundzie Nicolas Rouanet i Norman Sanchez zmierzą się z Hiszpanami Garcią i Nuñezem, którzy wczoraj zdominowali Courrin / Faure w dwóch setach, na torze 1 o 14:00.

Po tym meczu drugi rozstawiony z previi, hiszpański duet Esteban / Trillas, rozpoczyna swój turniej przeciwko portugalskim Pascoalowi i Jesusowi.

Na torze 2 Holendrzy Groen i Groen, którzy wczoraj przegrali WO, zmierzą się z Hiszpanami Moraguesem i Aragonem, którzy zmiażdżyli Gersona / Moyne'a w pierwszej rundzie.

Po tym meczu będziemy śledzić wejście do rywalizacji francuskiej pary Moura / Wagner przeciwko rozstawionej z numerem 1 drużyny Previas, hiszpańskiej parze Jerez / Fernandez.

Aby śledzić mecze na żywo, przejdź poniżej:

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !