W ostatnim w sezonie turnieju FIP Tour we Francji gościć będzie elita padel Francuski. Rzeczywiście, jako ogłoszono na stronie wydarzenia na Facebooku, Benjamin Tison, Bastien Blanqué, Dylan Guichard, Adrien Maigret, Johan Bergeron i Maxime Moreau będą tam!

Na razie nie wiemy jeszcze, kto z kim zagra – nawet jeśli wyobrazimy sobie, że Bastien Blanqué i Dylan Guichard połączą siły – Johan Bergeron byłby kojarzony z Maxem Moreau – ale w każdym razie wiemy, że wszyscy ci gracze znajdują się wśród najlepsi we Francji będą w Bourg-en-Bresse podczas rozgrywanego turnieju 21 na listopad 25 następny.

Pomiędzy nimi gracze ci mają na swoim koncie dziesięć tytułów mistrzów Francji i ośmiu wicemistrzów, co pokazuje ich wpływ na grę padel trójkolorowy. Inną dobrą wiadomością jest to, że nie będą to jedyni gracze na poziomie międzynarodowym, którzy przybędą do Ain... Rzeczywiście, będzie tam także wielu członków francuskiej Top 50, oprócz oczywiście zagranicznych graczy.

Ci, którzy już chcieliby kupić bilety i zobaczyć wszystkich tych sportowców w akcji, wiedzą, że Bilety jest otwarte. Można kupić bilety ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !