Maxime Moreau et Johan Bergeron są ostatnimi Francuzami nadal kandydującymi, po ich zwycięstwie, wczoraj, twarzą w twarz Maxime Forcen et Dorian DeMeyer.

Na razie wszystko idzie dobrze w przypadku nasion numer 1 w tym FIP Rise Cairo. Para Moreau/Bergeron płynie spokojnie po zwycięstwie jego dwa mecze w dwóch setach. Dziś zmierzą się z Youssefem Hossamem (260) i Arielem Williamsem Carrasco Paricollo (507).

Rozgrywki ćwierćfinałowe rozpoczną się o godzinie 18:XNUMX.. Będziemy jednak musieli poczekać na drugą rotację tego dnia, aby zobaczyć dwóch francuskich graczy przy pracy.

W przypadku zwycięstwa, Johan i Maxime będą musieli zagrać ponownie tego wieczoru. Ponieważ pierwszy mecz półfinałowy rozpocznie się o godzinie 22:23, na rozpoczęcie połowy trzeba będzie poczekać do 23:30–XNUMX:XNUMX…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.