Dzień marzeń francuskich graczy obecnych w Dubaju! Prawie Wszyscy Francuzi? obecny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wykwalifikowany do drugiej rundy turnieju.

Dziewczyny w drugiej rundzie bez gry!

W grupie kobiet dwie zawodniczki obecne pierwszego dnia z Francji bez większych trudności awansowały do ​​drugiej rundy. Rzeczywiście, para Mera/Wandaele był w stanie skorzystać z WO swoich przeciwników, którzy nie pojawili się na boisku.

Ze swojej strony Kamila Sireixa / Francesca Ligotti (TS6) i Wendy Barsotti / Catarina Castro Vilela (TS2), nie musiała grać w pierwszej rundzie, automatycznie zakwalifikowała się do 16.è.

Dziś będziemy mieli prawo do spotkania francusko-francuskiego, ponieważ Camille Sireix i Francesca Ligotti spotkają się ze Steffi Merah i Marianne Vandaele w pierwszej porannej zmianie.

Wendy Barsotti i Catarina Castreo Vilela zmierzą się, także w pierwszej zmianie, z Gabrielą Andrade (320) i Karen Micaelą Gomez Gonzalez (787). Dość powiedzieć, że para francusko-portugalska jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Dla mężczyzn 8/9

Jeśli chodzi o mężczyzn, poszło to równie łatwo 8 z 9 obecnych Francuzów. TO szczęśliwi przegrani, Romaina Sicheza et François Phillipe Martelli zaproponowali sobie drugą rundę w Dubaju po tym, jak zostali powołani do draftu po porażce w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej. Narzucają się 6 / 0 6 / 1 naprzeciwko wieloznaczny Alarifa/Al Janahi. W drugiej rundzie natrafiają na duży kawałek ze w 100% portugalskim duetem: Pedro Araujo / Miguel Deus (TS3).

Łatwe zwycięstwo także dla Filemona Raichmana et Julian Seurin (TS6) przeciwko Nacho Moraguesowi Moltò (373) i Antonio Varo Ramosowi (279): 6 / 3 6 / 4. Dziś zmierzą się z wykwalifikowaną szwajcarską parą Philip Orloff (665) / Ivan Lopez Muñoz (585).

Wreszcie będziemy mieli prawo do spotkania 100% francuski podczas 16è, Rzeczywiście, Thomasa Vanbauce'a et Maksym Jori, który miał miejsce w obliczu innego wieloznaczny, Al Janahi/Alhooli (6 / 0 6 / 2) znajdować Manu Vivesa et Jerome Inzerillo (TS2), który w pierwszej rundzie nie stracił zbyt wiele piór w starciu z Argentyńczykami Moliną i Cordobą: 6 / 1 6 / 2.

Mały minus, porażka Dorian DeMeyer et Izaak Huysveld przeciwko Jesusowi Valenzueli (293) i Polowi Hernandezowi Alvarezowi (180). Dorian i Izaak ostro przegrali w dwóch setach z rozstawionym z numerem 7: 6 / 1 6 / 2.

Program dnia ze spotkaniami rozpoczynającymi się o 13:10 (XNUMX:XNUMX czasu francuskiego):

Przypominamy, że mecze należy śledzić żyć pod poniższym linkiem:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.