Niestety koronacji nie będzie Wendy Barsotti i jej partnerka Catarina Castro Vilela, pokonane w finale o godz FIP Powstanie Dubaj. Francusko-portugalska para została pokonana w dwóch setach przez Lucię Perez (94) i Laurę Lujan (126): 6/4, 6/2.

Krok był zbyt wysoki dla pary Barsotti/Castro Vilela, która dzisiaj w Dubaju mierzyła się z rozstawionym z numerem 1 w rankingu FIP. Wendy i Catarina były już mocno wstrząśnięte podczas półfinału, przeciwko Niemcom Hoefer/Kurz. Oni też musieli obronił dwa punkty meczowe w trzecim secie.

Pomimo miłych wymian Wendy i Catarina zaangażowały się zbyt wiele błędów na tym spotkaniu, co ich to kosztuje przerwę wiele razy.

Wendy Barsotti i jej partner nadal będą mogli być zadowoleni z dobrego poziomu gry w całym turnieju, który pozwolił im dotrzeć do finału!

Kolejny termin dla francuskiego zawodnika: FIP Rise Rocks Lane, 27–31 marca !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.