Ostatecznie w Szwecji nie będzie żadnych francuskich zawodników. Max Moreau i Maxime Joris, podobnie jak Philémon Raichman i Dorian De Meyer, woleli z tego zrezygnować FIP Rise Göteborg III.

Gdy FIP Rise Gothenburg III rozpoczyna to Środa, 25 października, niecierpliwie czekaliśmy, aż nasi francuscy gracze będą grać na szwedzkich stokach. Niestety, po bliższym przyjrzeniu się losowaniu finałowemu, widzimy, że nasze dwie francuskojęzyczne pary zdecydowały się wycofać przed zawodami.

„Nie jestem gotowy na 100%, jestem bardzo zmęczony i to nie jest najlepszy czas dla mnie na powrót na turniej” – wyjaśnia Philémon Raichman. Oczekuje się, że Francuz wróci do rywalizacji w FIP Rise Kaunas na Litwie 1 listopadalub w FIP Platinum CDMX Club Lebanese w Meksyku, następny listopad 6.

W przypadku drugiej pary francuskiej, która miała wziąć udział w FIP Rise Gothenburg III, Max Moreau i Maxime Joris również byli zmuszeni wycofać się z losowania. Pęknięcie dużego palca u nogi uniemożliwi Maxime'owi Moreau zabawę na stoku. Francuz będzie musiał przejść dodatkowe badania, które pozwolą określić czas jego nieobecności.

MAX MOREAU PHILEMON RAICHMAN

Dlatego w Szwecji nie ma Francuzów, ale nadal będziesz mógł śledzić kilku Francuzów i Belgów w trakcie FIP Rise Antalya, który rozpocznie się w dniu Octobre 25.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.