Nowy tydzień rymuje się z nowym turniejem dla Francuzów z FIP Tour, a na Litwie, w Kownie, wzięło udział nie mniej niż 10 zawodników z Francji potwierdziły swoją rejestrację do konkursu rozpoczynającego się 28 lutego 2024 r.

W tym FIP Rise zarezerwowanym wyłącznie dla mężczyzn znajdziemy sześciu francuskich graczy startujących w losowaniu głównym. A w losowaniu byli raczej raczej rozproszeni, gdyż Philémon Raichman i Maxime Joris odziedziczyli parę z kwalifikacji, a Julien Seurin i Adrien Maigret (TS3) zmierzyli się w pierwszej rundzie z Polakami Janowiczem (455) i Nadukiem (492).

Dorian De Meyer i Thomas Vanbauce w dalszym ciągu będą musieli uważać na młodą parę hiszpańską Reca (485) / Tejero Delgado (455), którzy mimo skromnej pozycji w rankingu mają ciekawe atuty.

W kwalifikacjach będziemy podążać za duetami Hugounenq/Vincent i Courrin/Gerson, które w pierwszej rundzie zmierzą się z lokalnymi parami.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !