Thomasa Vanbauce'a et Maksym Joris potwierdzili swoją obecną świetną formę, po wyjęciu 2 nasion, kwalifikując się do ćwierćfinały z FIP Rise Nola. Tym razem Francuzi pokonali Manuela Rocaforta Loresa (159) i Federico Dipa Nazara (403).

Dzisiejsze spotkanie obfitowało w więcej wydarzeń dla Thomasa Vanbauce'a i Maxime'a Jorisa. Obaj francuscy gracze byli w siódmym niebie po zwycięstwie nad Solbes/Marti. dwóch Hiszpanów ze światowej Top 70. Ale przeciwko Rocafort Lores / Dip Nazar, Francuzi prawie rozczarowany.

Skomplikowany pierwszy set

Thomas i Maxime rozpoczęli to spotkanie trochę nieśmiało, zaskoczeni bardzo dobrym poziomem gry swoich przeciwników. Wreszcie, popsuły się w tym zestawie i przegrał pierwszą rundę, 6/3.

Francuzi się rozwijają

Para Vanbauce/Joris nie poddała się jednak i po przegranej pierwszym akcie wróciła do szarży. Daleki od porażki, Maxime i Thomas podnieśli poziom gry, całkowicie destabilizując swoich przeciwników. Dostali przerwę na wejście i nie odpuścili seta. Poszli nawet na podwójny break, który pozwolił im wygrać drugiego seta: 6/2.

W trzecim secie nic nie było w stanie zatrzymać Francuzów. Naprzeciwko para Rocafort Lores / Dip Nazar jest rozczarowana i było to odczuwalne w mowie ciała. Maxime Joris i Thomas Vanbauce wrócili w siódmym niebie i kontynuowali jazdę. Ostatecznie to oni wygrali seta 6/0 i zakwalifikowała się do ćwierćfinału.

Thomas i Maxime zagrają ponownie dziś wieczorem w ćwierćfinale. Wciąż czekają na swoich przeciwników, zwycięzcy spotkania Simone Cremona (120) / Lorenzo Di Giovanni (126) (TS6) – Joaquin Mazzeo Rubi (327) / Carlos Miguel Pelaez Suarez (470).

Jeśli chodzi o ich pierwsze spotkania, mecz będzie można śledzić, w całości i na żywoNa Padel Magiczny telewizor.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.