W ten weekend Francja i Belgia znajdą się w centrum uwagi zawodów FIP: po Tajlandia, Kuwejt, jest kolej Ben Tison i Clément Geens zakwalifikować się do półfinału FIP Rise w Norwegii.

W tej chwili para francusko-belgijska ma bardzo dobrą passę w tym FIP Rise. Po zwycięstwie po zwycięstwie portugalskiej pary Perry/Fazendeiro (TS18), a następnie 6/0 6/3 przeciwko Briega/Bressel (TS11), Clément i Benjamin kontynuują swoją piękną podróż po Norwegii.

W ćwierćfinale m.in. wciąż nie stracił seta dla pary francusko-belgijskiej, który wygrywa 6/4 6/2. Od tej chwili o miejsce w finale trzeba będzie zabiegać o rozstawienie z numerem 4 turnieju.

Tandem Geens/Tison wydaje się działać dobrze. Widzieliśmy go podczas World Padel Tour z Amsterdamu, gdzie Clément i Benjamin wprawili nas w wibracjęhm, kwalifikując się do 8th finał, oferując sobie galowy mecz przeciwko Juan Lebron i Ale Galan !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.