Trzynastu francuskich graczy zaręczyli się w tym tygodniu w stolicy Anglii. Cztery Francuzki et nowy francuski będzie obecny na stokach FIP Rise Rocks Lane.

Od dzisiaj będziemy mogli śledzić Artur Hugounenq, Pierre-Vincent, Thomasa Vanbauce'a et Nicolasa Rouaneta. Wszyscy czterej gracze muszą przejść przez okno kwalifikacji jeśli chcą mieć szansę na dołączenie do stołu finałowego tego FIP Rise.

Na zdjęciu kobiecym

Wśród pań bezpośrednio w losowaniu głównym znajdzie się czterech zawodniczek. Wendy Barsotti i Catarine Castro Vilela będą rozstawionymi z numerem 7 turnieju po wycofaniu się Camili Fassio Goyeneche (140) i Amandy Lopez Moral (109), początkowo rozstawionych z numerem 5. W swoim pierwszym meczu zmierzą się z Lucią Vicente Merą (238) i Rebecca Terranova (178).

Znajdziemy również Kamila Sireixa et Luiza Bahurel, która będzie 24. parą turnieju. W pierwszej rundzie zmierzą się z Marią Portillo Perez (145) i Kaori Peco (270).

Laura Buteau będzie także obecny z Cariną Filipą Costa. Od tego czasu czerpie także korzyści z wycofania się Lopeza/Fassiodlatego jest bezpośrednio kwalifikowany w głównym stole, zamiast przeglądać pole z podglądami! Aby rozpocząć ten turniej, spotkają się z rozstawionymi z ósmego miejsca Martiną Parmigiani (8) i Eriką Zanchettą (140).

Francuzi rozpoczną rywalizację już jutro, w pierwszej rundzie!

Na męskim obrazie

Oprócz czterech francuskich graczy, którzy już dzisiaj rywalizują, w losowaniu głównym będzie rywalizować pięciu innych francuskich graczy. Przede wszystkim, Maxime Moreau et Johan Bergeron (TS7), który jutro zmierzy się z włoską parą: Simone Iacovino (356) i Nicolas Brusa (225).

następnie Jerome Inzerillo et Manu Vivesa (TS8) również jutro dołączy do walki. Przeciwnikami będą Agustin Reca (482) i Daniel Bressel (200). Para trójkolorowa rozpocznie to spotkanie jako faworytki.

Wreszcie znajdujemy Harolda Bernarda, związany z Meksykaninem Jose Angelem Montoyą. W pierwszej rundzie zmierzą się bezpośrednio z Inigo Jofre (76) i Jose Solano Marmolejo (75), którzy tworzą 2. rozstawienie w tym FIP Rise.

Niestety, nie będzie możliwości śledzenia ich na żywo. Jednak będziesz mógł znaleźć wyniki tutaj.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.