Jedenaście Francuzów będzie dziś rywalizować na londyńskich torach, na FIP Rise Rocks Lane, po kwalifikacjach Vanbauce/Rouanet i Hugounenq/Vincent oraz przejściu na emeryturę Vives/Inzerillo.

Pierwotnie trzynaście, nie byliśmy daleko od posiadania „tylko” dziewięciu francuskich graczy w Londynie. Rzeczywiście, jeśli Thomasa Vanbauce'a et Nicolasa Rouaneta zakwalifikował się przeciwko Ignacio Téllezowi Rodríguezowi (1807) i Juanowi Cruzowi Forastello (414), 6/2 6/3, Artur Hugounenq et Pierre-Vincent prawie opuścił stolicę Anglii.

W istocie Artur i Piotr ukłonili się w ostatniej rundzie kwalifikacji przeciwko Sandy Farquharson (1330) i Tomowi Farquharsonowi (1330). Porażka w trzech setach 4/6 6/1 6/7. Mimo wszystko potrafili z tego skorzystać tracąc parę w losowaniu głównym i tym samym zakwalifikowali się do pierwszej rundy.

Instagram Arthura Hugounenqa
Instagram Arthura Hugounenqa

Ponadto należy zwrócić uwagę na brak Jerome Inzerillo et Instrukcja Vives. Ci ostatni zdecydowali się nie brać udziału w FIP Rise Rocks Lane. W turnieju zajęli 8. miejsce.

Dzisiejszy program:

  • Kamila Sireixa / Luiza Bahurel – Maria Portillo Perez (145) / Kaori Peco (270).
  • Laura Buteau / Carina Filipa Costa – Martina Parmigiani (140) / Erika Zanchetta (136) (TS8).
  • Wendy Barsotti / Catarina Castro Vilela – Lucia Vicente Mera (238) / Rebecca Terranova (178).
  • Maxime Moreau / Johan Bergeron (TS7) – Simone Iacovino (356) / Nicolas Brusa (225).
  • Harolda Bernarda / Jose Angel Montoya – Inigo Jofre (76) / Jose Solano Marmolejo (75) (TS2).
  • Thomasa Vanbauce'a / Nicolasa Rouaneta – Abbat Flavio (191) / Giulio Graziotti (175).
  • Artur Hugounenq / Pierre-Vincent – Juan Ignacio Balzola Galvan (niesklasyfikowany) / Francisco Gomes (112).

Mecze rozpoczną się o 9:10 (XNUMX:XNUMX czasu francuskiego).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.