Le Greenweez Paryż Major i P2000 z Tuluzy zakończone, Francuzi grający na arenie międzynarodowej wznawiają swoje tournée po świecie i udają się do Holandii, aby wziąć udział w zawodach FIP Rise w Rotterdamie.

W sumie sześciu zawodników będzie próbowało bronić barw niebieskiego, białego i czerwonego już od czwartku 14-go.

w panowie, w wycieczce uczestniczy tylko jedna trójkolorowa para: Philémon Raichman i Ludovic Cancel. Ósme miejsce w konkursie nie zostało zepsute w losowaniu, ponieważ od samego początku zmierzy się z reprezentantami Belgii Bramem Coene i Nickiem Braetem.

Należy zauważyć, że w tym tygodniu przerwy Premier Padel, World Padel Tour i A1 Padel, mamy prawo do szczególnie silnego pola do wzrostu FIP, w szczególności z parami Augsburger/Libaak, Perino/Dominguez i Vasquez/Windahl!

w fillesdo konkursu zgłoszono cztery tricolory. W pierwszej rundzie złożona w 100% francuska para Barsotti/Invernon zmierzy się z Hiszpanami Peco i Portillo, Marie-Amélie Dardaine i Rumunka Raluca Sandu rzucają wyzwanie miejscowym Hemmesowi i Segou Jonkerowi, natomiast Carla Touly i Holenderka Maaike Betz (TS5) są przeciwne kolejna para, która zagra u siebie: Van Houten/Heemskerk.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !