Dla francuskich par nie będzie problemu w sobotnie południe w Göteborgu. Logika została zachowana i zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet, w ćwierćfinale szwedzkiego FIP Rise będziemy mieli dwa duety w 100% trójkolorowe.

Daleko od P2000 firmy Carquefou, dwie pary reprezentować Francję w Szwecji w ten weekend.

Wśród dziewcząt rozstawiona z numerem 2 Ginier/Touly nie przepuściła niczego w starciu z Hiszpankami Guerrero i Miret. Zwycięstwo 6/0 6/1 dla Jessiki i Carli, które doskonale rozpoczynają swoje nowe stowarzyszenie. Dziś wieczorem zagrają ponownie przeciwko miejscowym Bjork i Behram.

Chłopcom trudniej było Maxowi Moreau i Johanowi Bergeronowi, ale i tak udało się wygrać w dwóch setach. Francuzi, którzy również zajmują drugie miejsce, wygrali 2/7, 6/6 z Bjorkman / Jonsson. Dziś wieczorem zagrają ponownie przeciwko Oliverze / Pablo, siódmemu rozstawionemu.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !