Koniec przygody ostatnich reprezentantów Francji w Szwecji wraz z wczorajszą eliminacją Bastien Blanqué, Dylana Guicharda et Carla Toully podczas ćwierćfinału.

W pierwszym meczu, który mogłeś śledzić dalej Padel Magiczny telewizor, Bastien Blanqué i Dylan Guichard przeciwstawili się hiszpańskiej parze Danielowi Santigosie (167) i Guillermo Collado (171). To było o ziarno 8 o której wiedzieliśmy, że była trudna, ponieważ znokautowała inną francuską parę, Julian Seurin et Filemona Raichmana.

W tym spotkaniu tak naprawdę nie było meczu, który w niecałą godzinę wygrali Santigosa/Collado. Ostateczny wynik: 6 / 3 6 / 1.

Pod koniec spotkania Dylan Guichard zamieścił na Instagramie informację o wyniku. „Nie w oczekiwanej formie„, ogłasza. Jednak jego przygoda u boku Bastiena Blanqué dopiero się zaczyna!

Wlać Carla Toully i jego partner Margarida Fernandesnieco więcej żalu może być po bardzo zaciętym meczu z Natividad Lopez Diaz (132) i Laurą Luján Rodríguez (137). Kolejnych 8 rozstawionych, którzy pokonają francuską parę.

Jednak pierwsze dwa były bardzo blisko. Jeśli Carla i Margarida przegrają pierwszy akt, oni uda się wrócić do drugiego. Niestety trzeci set nie poszedł w dobrym kierunku. Po zaciętej walce para francusko-portugalska przegrała 6/7(6) 7/6(4) 6/2.

Nawet jeśli w Szwecji nie ma już Francuzów, nadal są tricolors obecni na międzynarodowych torach, Rzeczywiście, trzech Francuzów nadal bierze udział w kwalifikacjach w Riyadzie !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.