Jak pisaliśmy kilka dni temu, W tym tygodniu Francuzki licznie przybyły na Teneryfę.

Z drugiej strony, wbrew temu, co Państwu zapowiadaliśmy, ostatecznie będzie tylko pięciu przedstawicieli Francji, a nie sześciu, a francusko-portugalska para Touly / Vilela w końcu pojedzie Stratford.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​w drugiej turze z pewnością będziemy mieli trzech trójkolorowych zawodników. Zła wiadomość jest taka, że ​​nie będzie już ani jednej... Rzeczywiście, Mélissa Martin i jej hiszpański partner Rodriguez korzystają z pożegnania w pierwszej rundzie, a dwa francuskie duety stają naprzeciw siebie od szesnastej rundy...

Rozumiecie, zatem jest to starcie Ligi/Phaysouphanh vs Barsotti/Sireix, które odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 10:00 na Teneryfie.

Będziemy więc mieli po jednej stronie 5. i 11. miejsce we francuskim rankingu, a po drugiej 10. i 19. miejsce. Rozumiecie, zapowiada się gorąco! Waszym zdaniem, który z tych dwóch francuskich duetów wyjdzie zwycięsko i w następnej rundzie znajdzie piątego rozstawionego Lopeza/Sanza?

Znajdź poniższą tabelę:

Aby śledzić mecze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !