Finały FIP Star Gran Canaria można dziś śledzić na żywo na kanale YouTube „Federacion Canaria De Padel”, Od 10:30 czasu lokalnego.

Więc to jest z 11:30 czasu francuskiego że będziecie mogli śledzić finał pań tej gwiazdy FIP Gran Canaria, która jest przeciwnikiem wielkich faworytów, Sofia Araujo i Virginia Riera, numer 3, Jessica Castello / Anna Cortiles, która wczoraj wieczorem pokonała rozstawioną Lorenę Alonso / Raquel Piltcher nr 2 w prostych setach.

Więc duży mecz między 10 i 17 para World Padel Tour !

Zaraz po tym meczu czas na finał mężczyzn. W bardzo ciasnym i trudnym stole nasiona numer 1 i 2 zostały wyeliminowane odpowiednio w ćwierćfinale i półfinale. To będzie Javi Martinez / Javier Redondo (ziarno numer 3), który będzie przeciwny Bergeron / Gil kołatają w ósmych, Javi Perez / Mario Del Castillo (numer nasion 6) w tym finale.

Również wśród mężczyzn mamy do czynienia z opieczętowanymi graczami World Padel Tour, ponieważ trzy z nich zrobiły Ósemki WPT w poprzednich turniejach!

Pamiętaj, że mecze należy śledzić na żywo na Kanał YouTube Federacion Canaria De Padel ! Będziemy ucztować!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !