Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory trzech Francuzów obecnych w drugiej turze wczoraj wieczorem cała drużyna FIP Star Perugia przegrała. Ćwierćfinały zawodów odbędą się zatem w najbliższy piątek bez tricoloru.

Wczorajszy dzień w Perugii był trudny dla delegacji francuskiej. Po pierwszej rundzie, w której było jedenaście Francuzi minąć, druga runda zakończyła się dokończeniem ostatnich francuskich nadziei.

Élodie Invernon i Francesca Ligotti zaciekle walczyły z czwartym rozstawionym Weterings / Koek, ale przegrały w trzech setach 4/6 4/3 6/6. Carla Touly i Rosalie Van Der Hoek doznały prawa trzeciego rozstawienia Pappacena / Marchetti: 2/3 6/4.

Wreszcie, co bardziej niepokojące, wśród chłopców Max Moreau i Jacobo Cendon zostali zmuszeni do wycofania się w 1/4 meczu przeciwko Sagerowi / Del Castillo, Francuzowi, który doznał kontuzji dużego palca u nogi. Trafiony podczas meczu wygranego z Vives/Seurin, Max nie mógł już znieść bólu w drugiej rundzie. Jak widać na jego historia Instagram, zawodnik reprezentacji Francji wydaje się być bardzo poruszony…

Po piątkowych zawodach przedstawiamy program dnia:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !