W tym ćwierćfinale musieliśmy powalczyć Thomas Leygue i jego partner Ferran Insa, aby zdobyć bilet na ostatnią czwórkę w FIP Star Puebla. Para francusko-hiszpańska zwyciężyła w trzech setach, 6/4 4/6 6/1 przeciwko Miguel Oliveira (342) i Maximiliano Cejas (297).

wreszcie, ziarno numer 4 udało się wydostać z tej pułapki i będzie przeciwny Ricardo Martineza (96) i Gerarda Arnaldosa Serrano (209).

To już jednak koniec Bastien Blanqué et Dylana Guicharda. Francuska para spisał się bardzo dobrze Christian Medina Murphy (135) i Belar Vera Lopez (130). Musieli już ciężko pracować na tym turnieju zakwalifikować się do ósmego miejsca. Tym razem nie wyszło to Francuzom.

Thomas Leygue i Ferran Insa są zatem ostatnimi francuskimi nadziejami w tej gwiazdce FIP Puebla. Czy uda im się zdobyć tytuł tydzień po koronacji w Turcji? Tak czy inaczej jest szansa zagrać w tym turnieju dla pary francusko-hiszpańskiej w tym turnieju, po wycofaniu dwóch pierwszych nasion.

Półfinał Thomasa Leygue'a i Ferrana Insy odbędzie się o godzinie 17:XNUMX (czasu francuskiego), na kanale YouTube FIP.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.