Okrutna porażka pary francusko-hiszpańskiej który przegrał po 2:30 bitwie z hiszpańską parą Ricardo Martinez (96) i Gerard Arnaldos (209).

Thomasa Leygue’a i Ferrana Insę może żałować w tym półfinale w FIP Star Puebla. Wszystko zaczęło się dobrze dla duetu, który wygrał pierwszego seta 6/3. Thomas i Ferran regularnie i wnikliwie wiedzieli, jak ułożyć swoją grę.

W drugim secie prowadzenie prowadzili Hiszpanie Martinez i Arnaldos. Rozstawienie numer 5 turnieju zostanie wznowione w tym meczu, wygrywając 6:3 w drugim secie.

Zwłaszcza w decydującym secie para Leygue/Insa może wzajemnie obwiniać się. Na tablicy wyników prowadziła 4/1, finał wyciągnął do nich ramiona. Ricardo Martinez i Gerard Arnaldos nie widzieli rzeczy w ten sam sposób i zaaranżowali a zmontowane, zadając 5/0 Thomasowi i Ferranowi.

Po tytule zdobytym w Turcji dla pary francusko-hiszpańskiej nie będzie drugiego tytułu z rzędu. Pomimo tej gorzkiej porażki Thomas i jego partner mogą być zadowoleni z dobrego wyniku i pełni pewności siebie przybędą na mistrzostwa FIP Platinum CDMX Club Libany.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.