Chociaż w środku byli Francuzi trzy różne wzrosty FIP w tym tygodniu ostatni są teraz we Włoszech i dzisiaj rozegrają drugą rundę.

W istocie Bastien Blanqué et Dylana Guicharda, rozstawiony z numerem 3 FIP Rise Metepec, wycofał się przed rozpoczęciem spotkania.

Wlać Kamila Sireixa et Fiona Ligibez wyczynu w starciach z Arantxą Soriano Perez (56) i Martiną Fassio Goyeneche (61), rozstawionych z numerem 1 w FIP Rise Isla de la Palma. Pokonać 6 / 2 6 / 2 dla Francuzów w ćwierćfinale.

W pobliżu Noli we Włoszech pozostały jeszcze trzy pary w 100% francuskie nadal ścigają się w losowaniu głównym: Thomas Vanbauce / Maxime Joris, Lucile Pothier / Charlotte Soubrié et Jessica Ginier/Carla Touly.

Sześciu francuskich zawodników będzie starało się zakwalifikować do ćwierćfinału, który zostanie rozegrany dziś wieczorem, od godz. 16:XNUMX.

Dzisiejszy program:

  • Maxime Joris/Thomas Vanbauce – Manuel Rocafort Lores (159) / Federico Dip Nazar (403).
  • Jessica Ginier/Carla Touly (TS7) – Caterina Maria Baldi (132) / Giulia Dal Pozzo (414).
  • Charlotte Soubrié / Lucile Pothier – Ares Llobera Irun (101) / Maite Cano Pou (101) (TS5).

Spotkania rozpoczynają się o godzinie 10:XNUMX., ale będziemy musieli poczekać do 13:14-XNUMX:XNUMX, aby zobaczyć Francuzów na torze.

Ponadto będziesz mógł śledzić mecz Maksym Joris et Thomasa Vanbauce'azmierzą się z Manuelem Rocafortem Loresem i Federico Dip Nazarem Padel Magiczny telewizorokoło 13:XNUMX:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.