Duża część francuskich par rywalizuje dalej inny wzrost FIP na całym świecie rozegrali swój mecz, osiągając dobre wyniki Francuzi.

Obecnie spotkanie Bastien Blanqué et Dylana Guicharda na FIP Rise Metepec, który rozegrany zostanie na koniec dnia!

Dobre niespodzianki w FIP Rise Nola

Czterech Francuzów zakwalifikowało się już dziś rano do drugiej rundy FIP Rise Nola. Po pierwsze, jedyna rywalizująca para męska, Thomasa Vanbauce’a i Maxime’a Jorisa, kto stworzył exploita wygrywając w dwóch setach z drugim rozstawionym Solbesem/Martim: 6 / 2 6 / 4.

Dla pań para Charlotte Soubrié / Lucile Pothier wykonała swoje zadanie już w pierwszym meczu, bez problemu kwalifikując się do drugiej rundy przeciwko Włoszkom Valentinie Varazi (414) i Clarissie Marghericie Aimie (368): 6 / 0 6 / 1.

Zwycięstwo również bez problemu dla Jessica Ginier et Carla Toully która bez problemu zakwalifikowała się do kolejnej rundy przed Valentiną Scaringi (368) i Giulią Pisano (499). Zwycięstwo 6 / 1 6 / 0.

Niestety, to nie przechodzi Louise Bahurel i Wendy Barsotti, które zostały wyeliminowane w dwóch rundach przez Cayetanę Sanchez Verę (208) i Laię Alvarez Maestre (236), 7 / 5 6 / 4.

Sireix/Ligi kontynuuje swoją przygodę w FIP Rise Isla de la Palma

Wielkie zwycięstwo dla Kamila Sireixa et Fiona Ligi na drugą rundę w FIP Rise Isla de la Palma. Dwie francuskie zawodniczki wyeliminowały rozstawioną z numerem 6 w tabeli Annę Ortiz i Candelę Lucendo w dwóch setach: 7 / 5 6 / 3.

Na razie obaj gracze zagrają ponownie dziś wieczorem, nie wcześniej niż o 19:XNUMX (20:XNUMX czasu francuskiego). Kolejny ważny mecz czeka Camille i Fionę, które się spotkają pierwsze rozstawienie tego turnieju : Arantxa Soriano Perez (56) i Martina Fassio Goyeneche (61).

Zazwyczaj spotkanie będzie kontynuowane kanał FIP na Youtube.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.