Bastien Blanqué i Dylan Guichard obejmują prowadzenie w półfinale FIP Rise Bourg-en-Bresse po bardzo dobrym zwycięstwie z Belarem Verą Lopezem / Tomasem Luco w 2 setach 6/3 6/2.

Na torze mogliśmy podziwiać występ Bastiena Blanqué, niewątpliwie MVP meczu, ponieważ był skuteczny i konsekwentny przez cały mecz.

Leworęczny Dylan miał skomplikowany start, ale im bardziej trwał mecz, tym bardziej jego leworęczna łapa trafiała w cel.

Para argentyńsko-hiszpańska może żałować ogólnego wyniku meczu. Zdecydowanie zbyt nieregularna i niezdolna do zamiany złotych punktów, francuska para wydawała się dziś zbyt wysoka, aby się martwić.

wieś w Bresse Blanqué Guichard

Od początku zawodów Blanqué / Guichart nie stracił ani jednego seta, odnosząc bardzo ciekawe zwycięstwa, jak na przykład przeciwko 8. rozstawionemu w turnieju 8. Perezowi / Yribarrenowi, który w 16. klasie pokonał także parę Vives / Seurin.

Do półfinału zmierz się z trzecim rozstawionym w turnieju, Mario Huete / Federico Mourino, po raz kolejny parą hiszpańsko-argentyńską, która musiała napiąć mięśnie, aby pokonać przeszkodę Ramirez / Jimenez Navas.

Do zobaczenia o 19:30 podczas ostatniego kwartału dnia pomiędzy Tison / Garcia i Geens / Inzerillo, aby śledzić na żywo Padel Magazyn telewizyjny.