Co za mecz Pierre'a Vincenta i Arthura Hugounenqa za ich udział w tym biegu WZROST FIP Bourg-en-Bresse, twarzą w twarz z Hiszpanami Victor Tur (151) i Josep Aymeric (349). Dwóch Francuzów zaproszonych na ten turniej uhonoruje swoją dziką kartę, wygrywając 6/2 2/6 7/5 za 1h45. Jeszcze lepszy występ, ponieważ ci dwaj gracze zwykle nie grają razem. Pierre Vincent gra z François Authierem, a Arthur Hugounenq dzieli boisko przy P2000 4Padel Strasburg z Ludoviciem Cancelem.

Francuzi w tym meczu będą mogli rozegrać swój najlepszy mecz. Imponująca gra, w pierwszym secie zadali 6/2. Dobry początek obu Francuzów.

Jednak Hiszpanie będą potrzebować seta, aby powrócić na to spotkanie, ustanawiając rekord, również notując 6/2.

Wszystko rozstrzygnęło się do ostatniego seta. Nie można też powiedzieć, że Francuzi dobrze rozpoczęli tę decydującą rundę. Najpierw złamany, Pierre'a Vincenta i Arthura Hugounenqa nawet obronił punkt meczowy przy stanie 5-4, Serwis Tur/Aymeric.

Odważni, Francuzi wracają i zdobywają punkty. Popychani przez publiczność za nimi, Pierre i Arthur oferują sobie nawet punkt meczowy na poziomie 6/5podczas gdy przegrywali 40:0. Pierwsza będzie dobra dla trójkolorowych, którzy doskonale otwierają francuski dzień w tym FIP RISE Bourg-en-Bresse. Francuzi poradzili sobie z ważnymi momentami, wygrywając 5 z 6 punkty złota.