Piątka Padel Puchar powrócił przy okazji Padel Best Expo 2024, które odbyło się na Forum Grimaldi w Monako. Podczas turnieju padel z ośmioma zespołami Dorian Navarro i Laurent Giammartini dotarli do finału.

10% francuska para rozpoczęła perfekcyjnie, wygrywając trzy mecze grupowe. W półfinale The Blues stoczyli zaciętą walkę, eliminując Tophera Trivino (byłego hiszpańskiego numer jeden) i Victora Caretona 6/7 – 7/6 – 10/7.

W finale Francuzi z numerem jeden i trzeci popchnęli Oscara Ageę (numer jeden w Hiszpanii) i Marcosa Cambronero do super tie-breaka, ale musieli przegrać: 6/4 – 4/6 – 10/6.

Na zakończenie tego udanego wydarzenia na Skale Dorian Navarro oświadczył: „ Pomimo porażki oznaki postępu są naprawdę niesamowite. Po bardzo trudnym okresie przygotowawczym praca już przynosi efekty! W drodze do Barcelony z moim kompem Seb (przyp. red.: Husser-Walther, francuski numer dwa), żeby spisać się jeszcze lepiej. »

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!