Cyril Hanouna, zajmujący obecnie 56. miejsce we francuskich rankingach, traci już 395 punktów do 50. miejsca. Czy zawodnik z 83 turniejami rozegranymi w ciągu ostatnich 12 miesięcy może wkrótce znaleźć się w pierwszej pięćdziesiątce?

Na razie nie możemy powiedzieć, że gospodarz Touche pas à mon poste w 2024 roku ma bardzo dobrą passę. Oczywiście w pełni wykorzystał zwycięstwo swojego klubu Casa Padel w Nationale 1 Interclubs, aby uzupełnić punkty, ale z tyłu nie błyszczał. Rzeczywiście Cyryl poniósł dwie porażki w pierwszej rundzie, pierwszą w drugiej P1000 z Montreuil, z Borisem Castro, następnie w Troyes, z Adrienem Maigretem.

Pomimo pierwszorzędnych partnerów Cyrylowi na początku roku nie udaje się zbyt dobrze. Czy w tym kontekście uda mu się zdobyć 395 punktów dzielących go od czołowej 50-tki? To od Ciebie zależy, czy nam powiesz!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.