W ten weekend pomiędzy Carquefou a Göteborgiem trzy nowe francuskie pary miały swój wielki debiut w 2024 roku. Przynajmniej możemy powiedzieć, że zaczęło się to dla nich dobrze.

Na P2000 w Carquefou rozstawienia 1 i 2 były nowymi stowarzyszeniami. I te dwa duety przekonały, odkąd znaleźliśmy je w finale. Na centralnej trasie miejskiejPadel Carquefou Nantes ostatecznie, po trudnym początku, Charlotte Soubrié i Lucile Pothier (TS1) wyprzedziła Fionę Ligi i Tiffany Phaysouphanh (TS2).

W tym samym czasie i prawie 2000 km dalej Jessica Ginier i Carla Touly (TS2) wygrały FIP Rise w Göteborgu, ze szkodą dla rozstawionego z numerem 1 Girdo (103) / Rodrigueza (197). Bardzo miły początek dla tej nowej pary, która, za to, co powinno być ostatnim rokiem Jessiki Ginier, chce działać za granicą.

Te trzy duety wkraczają zatem w 2024 rok z pełną pewnością!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !