Zwyciężył w zeszły weekend w P1000 HAT La Réunion z Morganem Mannarino, Quentin Ayuso kontynuuje! Rzeczywiście, wicemistrz Francji Interklubu 2024 wraz z Sète wygrał cztery P1000 od sierpnia ubiegłego roku w czterech startach!

Statystyka ćwierćfinalisty ostatnich Mistrzostw Francji. Dowód także na to, że ten, który znalazł się w finale P1500 w Bordeaux z Timéo Fontenym, nadal robi postępy. Wyniki mówią same za siebie: czwarte miejsce w P1500 w Lyonie w listopadzie, trzecie miejsce w P2000 w Carquefou w styczniu… Quentin wydaje się być w dużej fazie postępu, nawet jeśli z humorem wspomina, że ​​osiągnął „piękny drugim do P500 tenisa i Padel Club de la Vière w grudniu (śmiech)”.

Wystarczające wyniki, aby leworęczny mógł marzyć o francuskiej drużynie? „W tej chwili ani Pablo Ayma, ani Benjamin Tison nie kontaktowali się ze mną w tej sprawie, więc nawet o tym nie myślałem. Ale jeśli ich zainteresuję, odpowiem” – odpowiada główny zainteresowany z charakterystyczną dla siebie flegmą. W każdym razie nie wyklucza możliwości grania w turniejach międzynarodowych: „Jeśli będę miał możliwości partnerskie, to zrobię kilka”.

W międzyczasie skup się na wielkim turnieju na Reunion Padel Klub, w którym celem jest oczywiście zrobienie dubletu z Morganem Mannarino!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !