To noc domysłów, odkąd potem pogłoski sugerujące rozstanie Galana i LeBrona, ogłasza się przyszłe stowarzyszenie Chingotto i Galan. A fani naciskają w tym kierunku!

Jak zawsze staramy się wyceniać te ogłoszenia, zwłaszcza że taki rozwój sytuacji oznaczałby rozdzielenie Fede Chingotto i Momo Gonzalez, co nie jest a priori w porządku obrad.

Dwa dni temu rozmawialiśmy także o możliwych pragnieniach Fede w innym miejscu. Na razie chce kontynuować współpracę ze swoim partnerem i dać sobie szansę sprawdzenia, czy ta współpraca może przynieść owoce w 2024 r. Kolejnym elementem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że zasugerował, że możliwa współpraca z jego byłym partnerem Juanem Tello i Fede Chingotto było nadal możliwe w przyszłości.

Ale jak Fede mógłby odmówić, jeśli Ale Galan skontaktuje się z nim w sprawie współpracy w 2024 roku? To byłoby prawie niemożliwe, prawda?

Zanim zaczniemy mówić o tym, z kim Ale Galan może zagrać w 2024 roku, powinniśmy mieć pewność, że ta plotka się potwierdzi.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.