Wczoraj wieczorem Dylan Guichard i Bastien Blanqué byli bardzo blisko tego wyczynu Premier Padel PNB Meksyk P1.

Rzeczywiście, po przegranej pierwszego seta 6/2 przeciwko Tino Libaakowi i Leo AugsburgerowiFrancuzi wbrew wszelkim przeciwnościom wrócili do walki i wszędzie udało im się wrócić do jednej rundy. Po wygraniu zaciętego drugiego seta (7/5) francuscy gracze kontynuowali swoją passę, prowadząc 3:0 w trzecim, ostatnim akcie!

Nie zaskoczeni mocnym powrotem Argentyńczyków, którym udało się wyrównać na 3/3, Bastien i Dylan zdobyli sobie break point na 4/3, co mogło wszystko zmienić. Na ich nieszczęście Libaak i Augsburger w gorących momentach pokazali, dlaczego ubiegły sezon zakończyli w pierwszej 25-tce WPT. Zmienili biegi w najlepszym momencie i wygrali cztery z pięciu ostatnich meczów meczu.

Potrąceni, czego z pewnością się nie spodziewali, Tino i Leo byli w stanie podnieść się, gdy było to konieczne, i uniknąć ogromnego rozczarowania w upale i wietrze Acapulco. Końcowy wynik 6/2 5/7 7/5 dla tych, którzy we wtorek w pierwszej rundzie turnieju głównego zmierzą się z Meksykanami Padillą i Montoyą (WC).

Bastien i Dylan opuszczają P1 PXNUMX Meksyku z oczywiście lekkim rozczarowaniem, ale mogą być dumni, że wstrząsnęli dwoma graczami, którzy niewątpliwie znajdą się wśród wielkich gwiazd jutra.

Wśród dziewcząt Carla Touly i Margarida Fernandes przegrały w dwóch setach z 4. rozstawioną previas Arellano / Vivancos: 7/5 6/3.

Dziś będziemy śledzić wejście do biegu ostatniej Francuzki startującej w Meksyku: Alix Collombon. Lyonnaise i jej partnerka Julieta Bidahorria nie zostały zepsute przez losowanie, ponieważ zmierzyły się z piątym rozstawionym Icardo / Salazarem. Czy uda im się zainspirować wczorajszym występem Guicharda/Blanqué i dokonać wielkiego wyczynu?

Odpowiedź około 20:XNUMX czasu francuskiego na stronie Kanał YouTube z Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !