Najlepszy początek PNB Meksyku P1, to niedziela 17 marca, z początkiem poprzedni. Dużo francuskiego będzie tam dzisiaj, aby spróbować zdobyć miejsce na stole finałowym!

Przede wszystkim w tabeli kobiet na stoku wyjedzie dziś dwójka Francuzek. Przede wszystkim, Melissa Martin i jego partner Bruna Albuquerque, wejdzie w życie w trzeciej rotacji dnia. Co więcej, należy odnotować, że udało im się wejść do tabeli kwalifikacyjnej po znalezieniu się na liście oczekujących. Para francusko-hiszpańska będzie miała trudności zmierzeniem się z rozstawioną z numerem 3 w kwalifikacjach Patricią Marią Ribeiro (69) i Julią Polo Bautista (73).

Będzie nim drugi francuski gracz Carla Toully, związany z Margarida Fernandes. Spotkają się z Maríą Portillo Pérez (139) i Carlą Serrano Gonzalez (105). Na papierze parę tworzą Touly/Fernandes jest faworytem spotkania.

Ze strony panów, pięciu Francuzów będzie dzisiaj w pracy m.in Thomas Leygue, zawsze obok Ferran Insa. Trudna runda dla trójkolorowego zawodnika, ponieważ zmierzy się z Marcosem Cordobą (110) i Emiliano Martinem Iriartem (84), rozstawionymi z numerem 7.

Ze swojej strony Dylana Guicharda et Bastien Blanqué będzie miał również dużo pracy na torze, przed Jaime Fermosellem Delgado (109) i Pablo Castillo Valverde (146).

Wreszcie, Maxime Moreau et Johan Bergeron będzie miała także hiszpańska para: Miguel Gonzalez (99) i Daniel Santigosa Sastre (162). Nie jest to łatwa przeprawa dla Francuzów, którzy nie skorzystaliby z bardzo korzystnego remisu…

W dzisiejszym programie odnotujemy także wielki pojedynek pomiędzy Leo Augsburger i Tino Libaak do braci Melendez (TS3). Najwyraźniej nie jest planowana żadna transmisja na żywo. Będziesz jednak mógł śledzić wyniki tutaj.

Początek spotkań zaplanowany na godzinę 9:XNUMX. (16:XNUMX czasu francuskiego).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.