Duży sukces turnieju Greenweez Paris Major 2023, podczas którego 37 000 widzów odwiedziło stadion Roland-Garros, aby zobaczyć najlepszych graczy na świecie przy pracy.

„Roland Garros z padel” stale rośnie. Po przeprowadzeniu pierwszej edycji „pilnie”, jak powiedział Arnaud Di Pasquale, dyrektor turnieju, z niecierpliwością czekaliśmy na to drugie dzieło. I co najmniej możemy powiedzieć, że nie zawiedliśmy się. Według danych obwodu, liczba widzów wzrosła o ponad 50% w porównaniu z rokiem poprzednim. Premier Padel. W dniu finału na trybunach Philippe-Chatrier pojawiło się aż 8 000 osób!

Zatem sukces Francuskiej Federacji Tenisowej i oficjalnego toru Międzynarodowej Federacji Tenisowej. padel, którzy woleli zorganizować konkurs we wrześniu, a nie w lipcu, jak miało to miejsce w roku ubiegłym.

Na boisku chodziliśmy na mecze i piękne punkty, którego kulminacją był tytuł Coello/Tapia i pierwsze miejsce na świecie dla Hiszpana.

Z niecierpliwością czekamy na edycję 2024!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !