Czytelnicy nasze codzienne życie dowiedział się o tej soczystej informacji dotyczącej dyrektora Greenweez Paris Major i felietonisty France Inter: „Osiąganie orgazmu podczas uprawiania sportu” wydaje się możliwe dzięki Arnaud Di Pasquale.

Dużo przyjemności

W każdym razie taki jest temat felietonu wyemitowanego w czwartek, 7 września, w audycji radiowejnique "Jak na razie dobrze” w sprawie France Inter. Zainspirowana wpływową Morgane Sellès, według której sport pozwala osiągnąć orgazm, felietonistka Marine Baousson poprosiła byłą tenisistkę o przedstawienie jej padel. Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Sydney wyjaśnił mu zatem, że padel to mieszanka tenisa i squasha. Dyrektor Greenweez Paris Major od razu dodał, że padel to ciekawy i dostępny sport, w którym „każdy naprawdę dobrze się bawi”.

Części intymne

Wcielając swoje słowa w czyn, były tenisista eskortował Marine Baousson na kort tenisowy. padel, do testu na pełną skalę. Naiwnie młoda kobieta pytała, dlaczego musi się wiązać paskiem: „To po to, żebyś mi nie zrobił krzywdy!”, odpowiedział przystojny Arnaud, dla którego przyjemność nie rymuje się z masochizmem. „Celem jest to, aby Twoja rakieta nie wylądowała mi w twarz”…

Skutki tego wciągającego doświadczenia u bram Lasku Bulońskiego są następujące, według słów felietonisty: „Nie wiem, czy podczas zabawy można mieć orgazm padel, ale jeśli posłuchasz dźwięków, które wytworzyłem, to na to wygląda”.

Przyznaje nawet, że „celowała w prywatne części Arnauda Di Pasquale”, ale „nadal są na miejscu”, zaprzysięgał ten ostatni. Ale umożliwiamy słuchanie TUTAJ abyście sami osądzili... i sprawili, że będziecie szczęśliwi!

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.