W tę sobotę na stadionie Roland-Garros prawie dojdzie do półfinału turnieju Greenweez Paris Major.

Po niesamowitym piątku (który można przeżyj ponownie TUTAJ), oznaczone zapałkami dantejskimi i a wyjątkowa przerwa z powodu ekstremalnego upału, najbliższa sobota znów zapowiada się niewiarygodnie. Temperatury na zboczach Porte d'Auteuil powinny ponownie osiągnąć 35 stopni, co może wystawić organizmy na ciężką próbę.

Na dziś na korcie Philippe-Chatrier zaplanowano cztery mecze, które rozpoczną się o godzinie 14:XNUMX.

Działania wojenne rozpoczną się od pań i meczu pomiędzy Ariana Sanchez / Paula Josemaría vs Sofia Araujo / Alejandra Salazar. Ci pierwsi okazali się na tym turnieju bezlitosni, zostawiając swoim przeciwnikom jedynie okruchy; co do drugiego, wczoraj położyli kres dobrej passie Francuzki Alix Collombon i jej koleżanki z drużyny Loreny Rufo.
Drugi mecz tego dnia będzie rozstrzygnięty Arturo Coello / Agustin Tapia do Jona Sanza / Coki Nieto. Ci drudzy nie będą faworytami, ale stać ich na wszystko, zwłaszcza jeśli Arturo Coello nie wróci do pełni sił po wczorajszym udarze cieplnym.

Od 18:XNUMX druga połowa kobiet zjedzie do boksów Gemma Triay i Marta Ortega, który walczył zeszłej nocy do 1 w nocy, aby zakwalifikować się, z Aranzazu Osoro i Jessica Castello, który wczoraj wieczorem zrobił niespodziankę, przedstawiając Beę Gonzalez i Delfi Breę.

Ostatnie spotkanie tego dnia powinno zachwycić miłośników: będzie wkurzające Ale Galan i Juan Lebron, które zbliżają się do swojego najlepszego poziomu, oraz Paquito Navarro/Federico Chingotto. Ci ostatni również imponują od początku turnieju.

Aby śledzić mecze we Francji, przejdź do Canal +.

Oto szczegółowy harmonogram meczów:

Znajdź zaktualizowane tabele tuż poniżej:

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.