Jak często na turniejach padel w skali dwóch lat przychodzi moment, gdy nie ma już dwóch reprezentantek Francji: Alix Collombon i Léa Godallier. Tak właśnie jest w przypadku turnieju Paris Major 2023, gdzie wszelkie nadzieje francuskich fanów pokładają w tych dwóch zawodnikach, którzy w międzynarodowym rankingu zajmują odpowiednio 22. i 46. miejsce.

Po temu jak wygrał swoją pierwszą rundę przeciwko Blanco/GomezBardzo ciekawy mecz będą mieli Léa Godallier i Eli Amatriain z Nurią Rodriguez (27) i Martą Talavan (21), które tworzą 12. parę w rozgrywkach. A podczas tego spotkania, które zapowiada się na bardzo wyrównane, publiczność w Philippe-Chatrier mogłaby zapewnić ten niewielki impuls potrzebny parze francusko-hiszpańskiej.

Ze swojej strony Alix Collombon i Lorena Rufo, które chcą odnieść pierwszy wspólny sukces, na papierze będą miały bardziej przystępny mecz z byłą partnerką Lyonnaise, Sarą Pujals (59) i jej koleżanką z drużyny Lourdes Pascual (72). .

Obydwa mecze zostaną rozegrane na stadionie Philippe-Chatrier. Pierwsza odbędzie się o godzinie 13:00, natomiast druga rozpocznie się dopiero o godzinie 18:00.

komputer: Premier Padel

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !