Początek największego turnieju padel na świecie w firmie Roland-Garros: Greenweez Paris Premier Padel Major. Od tej niedzieli będziemy mieli prawo do kwalifikacji w szczególności z dwiema 100% francuskimi parami oraz Francusko-Monezyjskim graczem Nallé Grindą, związanym z Hiszpanem Rubenem Riverą Serrą.

Mecze rozpoczynają się o godzinie 13:2 na wyciągach 3, 4, 5 i 3. Należy pamiętać, że XNUMX wyciąg został nazwany torem centralnym bis. Dzisiaj nie ma meczu na Philippe Chatrier. Na pierwsze wymiany na centrali będziemy musieli poczekać do jutra.

W najbliższą niedzielę na 16 torach czeka nas łącznie 4 konfrontacji.

Dylan Guichard / Ludovic Cancel kontra Nalle Grinda / Ruben Rivera Serra (nr 9)

Francuska para Guichard / Cancel będzie przeciwna rozstawionej 9 z tych kwalifikacji, Grinda / Rivera i rozegra swój mecz na torze 3 w czwartej i ostatniej rotacji, około godziny 19:XNUMX.

Mecz mógłby być bardzo wyrównany, nawet jeśli para Hispano-Monegasque jest faworytem tej opozycji.

Yann Auradou / Emmanuel Vives kontra Matias Nicoletti / Mario Ortega Ripoll (nr 8).

Niedawni zwycięzcy FFT Padel Tour z Perpignan będą musieli stoczyć wielki mecz, aby przejść z parą znaną w profesjonalnym świecie: Matias Nicoletti / Mario Ortega Ripoll. Szczególnie skomplikowana pierwsza runda dla pary francuskiej. Czy będziemy mieli prawo do wyczynu dnia na torze 3 około godziny 17:XNUMX?

Manuel Vives Yann Auradou FFT Padel Tour Perpignan 2022

Tabele i program dnia

Pamiętaj, że pary, które miały PŚ w głównym losowaniu to:

  • Adria Mercadal Berenguer (ESP) / Jeremy Scatena (FRA)
  • Johan Bergeron (FRA) / Thomas Leygue (FRA)
  • Jerome Inzerillo (FRA) / Maxime Moreau (FRA)
  • Bastien Blanque (FRA) / Adrien Maigret (FRA)
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.