Nallé Grinda / Jeremy Scatena osiąga bardzo dobrą operację, wygrywając pierwszą Otwórz Miami Bullpadel Kubek piękny Ritz Carlton w Key Biscayne.

Mecz, który mogłeś śledzić na żywo na strona facebook Padel Magazine i które możesz później przejrzeć ICI.

Francuska para lśni na Florydzie

Stany Zjednoczone stopniowo stają się narodem padel. A Floryda stała się nawet bardzo piękną lokomotywą o wyjątkowych konstrukcjach, takich jak te z Ritz Carlton w Key Biscayne.

W obliczu Nallé Grinda / Jeremy Scatena, para, która nie jest zbyt aktywna na amerykańskim torze padel, a mimo to jedna z najlepszych par w USA: Wayne Boich/Guillermo Alcorta.

Mecz miał być emocjonujący i taki był. Gra była logicznie zorientowana na leworęcznego Nallé Grindę. Udało mu się jednak odeprzeć liczne ofensywy ze strony Boich/Alcorta. A Jérémy Scatena często udawało się skracać trajektorie, by zaskakiwać przeciwników.

Francuska para wygrała w 2 setach: 6/4 6/2 pod rozmarzonym słońcem z Europy.

Na razie amerykańska przyszłość

Wydaje się niemal oczywiste, że Francuz Jérémy Scatena nie ma zamiaru wracać do Francji czy Hiszpanii:

Warunki w Stanach Zjednoczonych są idealne. Mogę trenować, nie mamy takich ograniczeń zdrowotnych jak w Europie i dlatego mogę uczestniczyć w amerykańskim torze. 

Gdy sezon zawodowy zostanie wznowiony, będę gotowy na wznowienie. I obiecuję wam, że nadchodzący rok na arenie międzynarodowej nie będzie taki jak poprzednie.

Oczywiście myślę o wszystkich klubach i zawodnikach, którzy nie mają tyle szczęścia, by postąpić inaczej. 

Ze swojej strony Nallé Grinda jest jednym z prekursorów padel francuski i przeniósł się do Stanów Zjednoczonych:

Widzimy padel Amerykanin odlatuje. Ten turniej jest tego doskonałym przykładem.

Kluby się mnożą, a poziom jest zawsze wyższy. Mieliśmy świetny turniej na bardzo ładnej stronie. 

Przygoda trwa zatem na Florydzie i może doprowadzić naszych Francuzów do kolejnego amerykańskiego wydarzenia padel à Padel życie. Turniej pierwszej kategorii, który jest częścią obwodu Federacji padel z Miami. Jednak zmiana scenerii z tym halowym klubem, który będzie gospodarzem zawodów od 22 do 24 stycznia.

 

Padel turnieje życiowe padel Ameryka

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.