Gwiazda prezentera C8 przygotowuje obecnie nowy program, który będzie śledził jego wzrost w świecie padel. Będzie się on nazywał „Objectif Top 100” i będzie dostępny na kanałach grupowych Canal +.

Kolejny „wykluczony” dał Padel Magazine po swoim pokazowym meczu w Roland-Garros kilka dni temu: szykuje się do gry przez 24 godziny w padel ciągle ze swoimi przyjaciółmi Johanem Bergeronem, Benjaminem Tisonem, Adrienem Maigretem i na pewno Maxem Moreau. Jak nam powiedział, Cyryl chciałby zorganizować to wielkie wydarzenie z wyzwaniami, prezentami i wycieczkami do wygrania. Zaproponuje nawet Francuzom przybycie i zmierzenie się z nim w super tie-breaku.

To wielkie wyzwanie powinno ujrzeć światło dzienne w 2023 roku.

Podczas wywiadu przeprowadzonego w czerwcu ubiegłego roku Cyril Hanouna podzielił się z nami swoimi wrażeniami po wymianie kilku kul z Fernando Belasteguinem. “Świetnie się bawiłem z Belą, jest niesamowity. Pokazuje, jak daleko jeszcze do zrobienia"

Wkrótce dowiemy się więcej, więc jeśli i Ty chcesz wziąć udział w tej wspaniałej „regaludzie”, bądź na bieżąco!

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.